Bulgaristan Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Bulgaristan Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Bulgaristan Aile Birleşimi

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Aile birleşimi Bulgaristan vize reddi nedenleri?

Bulgaristan D vizesi başvurusunda bulunan kişilerin evliliğin formalite icabı yapılmadığına dair konsolosluğu ikna edebilmesi çok önemlidir. Aile birleşimi Bulgaristan vize başvurularında konsolosluk başvuru sahiplerinin evliliklerinin sahte olduklarına kanaat getirecek kanıtlar bulur veya evliliğin sahte olmadığına ikna edilemezse vize başvuruları reddedilebilir.

BULGARİSTAN VİZE ÇEŞİTLERİ HANGİLERİDİR?

Bulgaristan vizesi kısa ve uzun süreli olarak iki ana türe ayrılır. Kısa ve uzun süreli vizeler de kendi içinde seyahat nedenine göre ayrılmaktadır. Kısa süreli Bulgaristan vizeleri, turistik gezi, iş gezisi, aile ya da arkadaş ziyareti, kültür ya da spor faaliyetlerine katılmak, resmi ziyaret, tedavi amaçlı ziyaret, transit geçiş gibi nedenlerle yapılır ve vize seyahat nedenine göre adlandırılır.

BULGARİSTAN C TİPİ VİZE TÜRLERİ?

Bulgaristan kısa süreli vize olarak da bilinen Bulgaristan C Tipi vize; Bulgaristan turistik vize, Bulgaristan resmi ziyaret vizesi, Bulgaristan aile ve arkadaş ziyareti vizesi, Bulgaristan ticari vize olarak türlere ayrılır. Bulgaristan C tipi vize ile ülkede 90 güne kadar kalınabilir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu