Bulgaristan Vizesi

Başvuru Merkezi

Nerelerdeyiz

  • Ankara
  • Antalya
  • İzmir
  • İstanbul
  • Gaziantep

Bulgaristan Vize İşlemleri

Tüm vize işlemleriniz için...

Bulgaristan Konsolosluk İşlemleri

Ücretsiz telefon desteği:

Online Randevu

Bulgaristan Konsolosluk İşlemleri S.S.S

Bulgaristan Konsolosluğu nerededir?

Ülkemizde Bulgaristan dış temsilcilikleri, İstanbul Bulgaristan Başkonsolosluğu, Edirne Bulgaristan Başkonsolosluğu, Ankara Bulgaristan Büyükelçiliği ve Bursa Bulgaristan Konsolosluğu’ dur. Bulgaristan Bursa Konsolosluğu’ nun görev bölgesi tüm Türkiye’ dedir.

Edirne Bulgaristan Konsolosluğu randevu alma nasıl yapılır?

Edirne Bulgaristan Konsolosluğu kısa süreli vize işlemleri konsolosluk tarafından yet verilmiş olan başvuru merkezleri aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Bulgaristan D tipi vizesi için randevu alma işlemleri Edirne Konsolosluğu’ na şahsen müracaat ederek ya da telefonla bilgi alınarak gerçekleştirilebilir.

Bulgaristan konsolosluğu ne iş yapar?

Ülkemizdeki Bulgaristan dış temsilcilikleri ülkemizde ikamet eden Bulgar vatandaşlarının haklarının korunup savunulması ve evlilik, ölüm gibi vatandaşlık işlemlerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Bununla beraber Bulgaristan konsoloslukları ile büyükelçilik Bulgaristan vizesi işlemlerini alarak karara bağlayan yetkili resmi kurumlardır.

BULGARİSTAN KONSOLOSLUĞU İZMİR LİÇNA KART BALGELER?

İzmir’de Bulgaristan’ın Fahri Konsolosluğu bulunmaktadır . İzmir Bulgaristan Fahri Konsolosluğu’ ndan liçna kartı çıkartmak isteyenler, doğum belgesinin aslı ne fotokopisi, 4 adet parlak olmayacak şekilde beyaz fon üzerine çekilmiş biyometrik fotoğraf, olması durumunda eski Bulgaristan pasaportu, liçna kartı ve fotokopileri, ayrıca isim denklik belgesi ile başvuruda bulunabilir.

Bu web Sitesi’nin Konsolosluk veya herhangi bir resmi kurumla bağlantısı bulunmamaktadır. Firmamız Danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Online Randevu Formu